Atuh beach

Krásná pláž, kde se dá i vykoupat.

Zobrazit na mapě Zobrazit na mapě

Dalším malebným nebem v Nusa Penida na Bali je slavná pláž Atuh, která v poslední době přitahuje mnoho turistů. Budete ohromeni čistotou tyrkysových vod, bezchybnými bílými písčitými pobřežími, tyčícími se vysokými blufovými děliči, vynikající zelenou přírodou a nejlepší ze všeho by měla být vaše, vaše vlastní soukromá pláž.

Atuh Beach je ohromující pobřeží s vynikajícím malebným jako azyl na Zemi. Atuh Beach se nachází v Nusa Penida, Klungkung pravidlo pobřeží má standout mezi nejvýraznější perspektivy, jaké kdy můžete představit. Zde objevíte zářivě tyrkysové vody ve srovnání s rozeklanými horskými vrcholky a na ohnutém pobřeží nádherně rozložíte bílé písky.

Pláž Atuh je plná skal a zanedbává ji blaf. V každém případě ohromující korálové útesy jsou tím, co vdechují život Atuhovi, zejména uprostřed odlivu, když jsou v plné transcendenci.

Highlights: Usaďte se a sledujte den projíždět na standout mezi nejúžasnější břehy na Bali, a pokuste se pořídit nejkrásnější obrázky, zatímco jste broušení pryč.

TIP: text
Orientační vstupné
… Rp
Časová náročnost
… hodiny
Surfování
NE
Šnorchlování
NE

Co navštívit v okolí?

  • 1
  • 2
  • 3

Tipy na další místa